Wydarzenia Wydarzenia

Dla Niepodległej - III edycja "Biegu Dwie Wieże"

Nadleśnictwo Choczewo we współpracy z NSZZ „Solidarność” przy Nadleśnictwie Choczewo oraz Urzędem Gminy Choczewo zaprasza wszystkie osoby uwielbiające ruch i prowadzenie aktywnego trybu życia do udziału w trzeciej już edycji Biegu Dwie Wieże, który odbędzie się 16.06.2018 r. Edycji szczególnej, bo wpisującej się w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

     Uczestnicy biegu zmagać się będą z 15-kilometrową trasą, której przebieg w tym roku zostanie w stosunku do poprzednich dwóch edycji biegu nieco skorygowany, ale nadal, niezmiennie, prowadzi przez malownicze tereny nadmorskich borów sosnowych.

     Start do biegu tradycyjnie nastąpi z miejscowości Lubiatowo ( przy budynku Fundacji "Mimo Wszystko" Anny Dymnej), metę wyznaczono w miejscowości Osetnik (okolice latarni morskiej Stilo).

     W tym roku organizatorom imprezy przyświeca dodatkowy cel – jest nim uczczenie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej uroczystej okazji rozszerzona została też tegoroczna nazwa naszej cyklicznej już imprezy.

    Dostępne są dwie możliwości zgłoszenia udziału w zawodach:

● przez internet na stronie: https://dostartu.pl/bieg-dwie-wieze-v2108.pl.html - i opłacenie wpisowego na konto, które do dnia 27.05.2018 r. wynosi 30 zł, po tym terminie - 70 zł,

● zgłoszenie w biurze zawodów w dniach 15.06-16.06.2017 r. Wystarczy wypełnić formularz i wnieść opłatę startową w wysokości 70 zł.

Ilość zawodników biegu jest ograniczona do 250 osób.

Więcej szczegółów znaleźć można w zamieszczonym poniżej regulaminie biegu.

Aktualne informacje można też śledzić na fanpage Biegu Dwie Wieże: https://web.facebook.com/Bieg-Dwie-Wie%C5%BCe-1734051630146237/

Nasze wciąż aktualne hasło wiodące : Daj się ponieść morskiej bryzie !!!

Do zobaczenia na starcie !