Lista aktualności Lista aktualności

Zmiana kadrowa w Nadleśnictwie Gdańsk

W dniu 31 stycznia 2022 r. Bartłomiej Obajtek, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku powołał na stanowisko Nadleśniczego Nadleśnictwa Gdańsk Panią Paulinę Partyka – Drzazgę.

   Pani mgr inż. Paulina Partyka – Drzazga ukończyła studia leśne na Akademii Rolniczej im. Augusta Cieszkowskiego w Poznaniu. Ukończyła również studia podyplomowe „Ochrona przyrody i zarządzanie obszarami „Natura 2000”” w Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie.

W LP pracuje od 2003 r., a swoją karierę zawodową rozpoczęła w Nadleśnictwie Dobrocin gdzie zajmowała się miedzy innymi zagospodarowaniem lasu, hodowlą lasu, ochroną lasu i przyrody, szkółkarstwem i nasiennictwem, turystyką, edukacją, promocją, dziedzictwem kulturowym oraz  działaniami związanymi z Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Równocześnie Dyrektor Bartłomiej Obajtek podziękował za wieloletnią służbę odchodzącemu na emeryturę Panu dr. inż. Januszowi Mikosiowi, który  w służbie Lasom Państwowych przepracował 41 lat w tym 30 lat na stanowisku nadleśniczego.

Nowej Pani Nadleśniczy gratulujemy nominacji, a kol. Januszowi Mikosiowi serdecznie  dziękujemy za wieloletnią pracę na odpowiedzialnych stanowiskach na terenie naszej Dyrekcji – Darz Bór!