Lista aktualności Lista aktualności

Hubertowski półmaraton w pilskich lasach.

Zapisy na III Trudny Półmaraton św. Huberta już otwarte!

     Stowarzyszenie Biegaczy Gminy Szydłowo dało się już poznać jako świetny organizator kilku edycji Biegu Papieskiego oraz Biegu i Marszu Trzeźwości. Zawodnicy zauważają zaangażowanie i dobrą atmosferę tworzoną przez biegaczy - członków Stowarzyszenia - dla biegaczy, czego wyrazem jest szybko wzrastająca liczba uczestników tych imprez oraz liczne, pochlebne opinie zawodników, sponsorów oraz władz samorządowych.
     W dość wymagającym, przełajowym półmaratonie przewidziano puchary w kategoriach: Leśnicy i myśliwi oraz Nauczyciele. Ponadto oczywiście nagradzani będą zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych. Jak zwykle uczestnicy mogą liczyć na profesjonalną obsługę i obfity poczęstunek!

     Jest to trzeci i ostatni, a zarazem najtrudniejszy bieg z cyklu Grand Prix Gminy Szydłowo 2017. Biegacze zmierzą się z wymagającą trasą i dystansem 21,1 km, zaś kijkarze Nordic Walking mają do pokonania 12 km. Trasa biegu przebiega przez lasy Nadleśnictwa Zdrojowa Góra (RDLP w Pile). Impreza odbędzie się 28 października (sobota) w Starej Łubiance k/Piły. Opłatę wpisową (30 zł) należy wnieść do dnia 15 września.

Regulamin, trasa i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Stowarzyszenia Biegaczy Gminy Szydłowo.